Мртва су ми слова у души,
узвик трепери у жељи,
питање_где си?
Нећу и не могу да те оставим,
нећу да кукам ни да наричем,
нећу да те питам за срећу
јер знам,без мене је тиха.
У магли назирем твоје очи,
као да ме још увек дозиваш,
а ја без гласа стојим.
Само ми недостају слова
да склопим твоје име-
и да те вратим из тишине.
