ПИШЕМ ДА ЖИВИМ – КОЗИЋ САША

Крадем време и преостале дане од себе .

Живим док пишем .

Сваки зарез, свако слово , доживљавам као облак спреман да нестане на киши , док уздише за јутром окупаним сунцем , пуним заборављених истина од синоћ .

Крадем их и записујем у сутрашње јутро које мирише на сумрак .

Све да бих живео кроз моје песме , које записујем уживајући у додиру мојих мисли по папиру живота .

Слично слаткоћи нектара који прави маслачак да нахрани виле што живе крај потока живота , створеног пре краја времена .